Hakkımızda
İyi olmak kolaydır, ZOR OLAN ADİL OLMAKTIR.
GNN Dedektiflik
Emniyet teşkilatındaki 27 yıllık fiili hizmet süresinin 17 yılını İzmir ve İstanbul Cinayet Büro Amirliklerinde çalışarak, ülke gündemine oturmuş birçok davanın soruşturmasını üstlenmiş, çok sayıda Cinayet, İntihar ve Şüpheli ölüm olaylarının soruşturmalarına imza atmış, emekli olduktan sonra bazı TV kanallarında Faili Meçhul Cinayet ve Kayıp şahıs araştırmalarında İstihbarat Müdürlüğü ve Güvenlik Uzmanı olarak görev yapmış Gönen KARAKAYA önderliğinde hizmet veren GNN Dedektiflik / Profesyonel Araştırma ve Danışma Hizmetleri Özel Dedektiflik bürosu, tamamı konularında Uzman kişilerden oluşan kadrosu ile sizlere en Güvenilir hizmeti vermek için kurulmuştur.
GNN Dedektiflik
Profesyonel Araştırma ve Danışma Hizmetleri
VİZYONUMUZ
GNN Dedektiflik/ Profesyonel Araştırma ve Danışmanlık Hizmetleri kendi uzmanlık alanında kendi yöntemlerini sürekli geliştiren, çağın gerekliliklerini yerine getiren, yenilikleri takip eden, sektörün öncülüğünü yapan, Türkiye’nin en güvenilir ve saygın kuruluşu olmayı amaçlar.
MİSYONUMUZ
GNN Dedektiflik/ Profesyonel Araştırma ve Danışmanlık Hizmetleri insan hakları evrensel ilkelerine, evrensel hukuk kurallarına, düşünce inanç ve özgürlüğü ile etik kurallara uygun, güven ve saygı çerçevesini ilke edinerek müşterilerinin isteklerini karşılamayı ve karşılıklı memnuniyeti hedefler.
PRENSİPLERİMİZ
GNN Dedektiflik/Profesyonel Araştırma ve Danışmanlık Hizmetleri T.C Yasa ve Kanunlarına aykırı faaliyette bulunmaz, özel hayata müdahale etmez. Anayasamızın 20. Maddesinde belirtilen Özel hayatın gizliliği ilkesini ihlal etmeden yapılan işlerin sonuçlandırılmasını hedefler.
PROFESYENELLİK
GNN Dedektiflik/ Profesyonel Araştırma ve Danışmanlık Hizmetleri alınan her iş ile ilgili detaylı planlama & iş programı hazırlayarak müşterilerine detaylı rapor sunar. Konularında uzman personelimiz tarafından teknolojik cihazlarında yardımı ile hızlı, güvenilir ve gizlilik içinde çalışmalarını yürütür.
MEMNUNİYET
GNN Dedektiflik/ Profesyonel Araştırma ve Danışmanlık Hizmetleri maksimum performans ile istekleri yerine getirerek öncelikle müşterimizin hakları ve gizliliği gözetilir, yararına olabilecek tüm delil ve materyaller toplanır. Müşteri mağduriyetini en kısa zaman ve en güvenilir şekilde sonuçlandırmayı ilke edinmiştir.
GİZLİLİK
GNN Dedektiflik/ Profesyonel Araştırma ve Danışmanlık Hizmetleri tarafından verilecek hizmetlerin tamamında gizlilik ilkesi prensip edinilerek kimlik, adres, telefon, iletişim vb. paylaşımlar ile görüşme içerikleri kesinlikle üçüncü şahıslar ile paylaşılmaz.
Çözüm Odaklı Çalışıyoruz
Taleplerinizi Bize İletin
Size Bilgi Verelim
Gerekli Araştırmaları Yapalım
183
Çözülen Olay
24
Bulunan Kayıp Şahış
251
Mutlu Müşteri
27
Yıllık Tecrübe
Uzman Kadromuz
Uzman Kadromuz
ekip-erkek-3
Gönen KARAKAYA
Cinayet Suçları Araştırma Uzmanı
ekip-erkek-2
Av. Hasan KOCABEY
Hukuk Danışmanı
ekip-bayan-4
Aslı DALAN
Psikolog
ekip-erkek-4
Uğur DALAN
Psikolog
ekip-erkek-5
İsa ALTUN
Adli Bilişim Uzm. - Bağımlı Dan.
ekip-bayan-4
Fatma Serap KARAKAYA
Sosyal Medya Sorumlusu
ekip-erkek-1
Yaşar Alperen DİNCEL
Teknik Destek Sorumlusu
ekip-bayan-3
Büşra ARTUN
Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Uzmanı
ekip-erkek-5
Doruk DEDEOĞLU
Yurtdışı müşteri temsilcisi
Whatsapp